AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro - Lambda regulace od 5/2004 do 10/2008, 3123 ccm, 188 kW, 255 hp, AUK, BKH, limuzína
| Rok výroby od | 08/2004 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka kabelu [mm] | 1000 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 710 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kód motoru | AUK |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,171 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 1020 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46447841 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90054HQ |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 920 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1160 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kód motoru | AUK, BKH |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 575 mm |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17376 |
| montovaná strana | pro válce 4-6 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19706 |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 574 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17376 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2004 |
| montovaná strana | pravá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 560 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 660 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 03L906262A |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Omezení výrobce | NTK |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 530 mm |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| Délka kabelu [mm] | 560 mm |
| Délka kabelu [mm] | 651 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet koncovek | 5 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
| verze | IAM |
| verze | OE |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 06E906265P |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 03C906262P |
| pro OE číslo | 04C906262 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | OE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Délka [mm] | 850 mm |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Délka [mm] | 971 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Odpor [ohm] | 6 Ohm |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Délka kabelu [mm] | 850 mm |
| Délka kabelu [mm] | 865 mm |
| Délka kabelu [mm] | 870 mm |
| Délka kabelu [mm] | 880 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| váha [g] | 121 g |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Hmotnost brutto [kg] | 151 g |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost