MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI (211.023) - Lambda regulace od 5/2004 do 12/2008, 3222 ccm, 130 kW, 177 hp, OM 648.961, limuzína
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | 648.961 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Volitelné | Ano |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1260 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1260 mm |
| Odpor [ohm] | 4,9 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 1260 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 1260 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 1280 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1260 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1260 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0035427018 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81577 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0035427018 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81577E |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13627804369 |
|---|---|
| pro OE číslo | 89467 YV010 |
| Délka kabelu [mm] | 270 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0095426218 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81631E |
| Délka kabelu [mm] | 270 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0035427218 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81669 |
| Délka kabelu [mm] | 1150 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0035427218 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81669E |
| Délka kabelu [mm] | 1150 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | 648.961 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | 648.961 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13627791592 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90053 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90053A2 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90053HQ |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost