OPEL VECTRA C (Z02) 1.6 16V (F69) - Lambda regulace od 4/2002 do 10/2005, 1598 ccm, 74 kW, 100 hp, Z 16 XE, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 00001628SW |
| pro OE číslo | 1628SW |
| pro OE číslo | 46447841 |
| pro OE číslo | 82 00 052 063 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Délka [mm] | 429 mm |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Délka [mm] | 455 mm |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Odpor [ohm] | 6 Ohm |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 450 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 22 |
| pro číslo výrobku | 90054HQ |
| pro číslo výrobku | 90135A2 |
| pro číslo výrobku | 90135HQ |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Délka kabelu [mm] | 395 mm |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Číslo technické informace | Universal 77004 |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| verze | Zirconia |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1.5 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14923 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2005 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 540 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 524 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 540 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2005 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 265 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,106 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 570 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 300 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 300 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 570 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,106 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,126 kg |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,135 kg |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,16384 kg |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14923 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | V99760001 |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 510 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost