AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V - Lambda regulace od 11/2004 do 6/2008, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BLB, BRE, limuzína
| pro OE číslo | 2269000Q1E |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 414 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Celková délka [mm] | 414 mm |
| Celková délka [mm] | 560 mm |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 414 mm |
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 940 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18029 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2005 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 1215 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| verze | OE |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18029 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2005 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 1215 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| verze | IAM |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18029 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 1220 mm |
| Počet koncovek | 6 |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Kód motoru | BRE |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 1560 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18029 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 1205 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 6 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18029 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1215 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0998262AE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1070 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1215 mm |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 1215 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18029 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 6 |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Číslo technické informace | 49049z |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1070 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | BRE |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1070 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 281 004 150 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18029 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1070 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18029 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8E-5-400 001 |
| Emisní norma | 4 eura |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 1720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 6 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18029 |
|---|---|
| Délka [mm] | 950 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18029 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 830 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost