VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI - Lambda regulace od 10/2004 do 2/2009, 1984 ccm, 147 kW, 200 hp, AXX, BPY, BWA, CAWB, CBFA, CCTA, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 11/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | AXX,BPY,BWA |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | AXX,BPY,BWA |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18541 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2007 |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18541 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2007 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18541 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2007 |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18541 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 814 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20732 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 816 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 539 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18541 |
| Rok výroby od | 03/2008 |
| Konstrukční rok do | 05/2008 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 1290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18541 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2008 |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20732 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 856 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 815 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18541 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 650 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20732 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 800 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18541 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 530 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 815 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20732 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 856 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18541 |
|---|---|
| Kód motoru | AXX/BWA |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Barva | černá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Kód motoru | AXX, BWA |
|---|---|
| Délka [mm] | 800 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,158 kg |
| Celková délka [mm] | 750 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet koncovek | 6 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost