AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro - Lambda regulace od 11/2004 do 6/2008, 1781 ccm, 120 kW, 163 hp, BFB, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 16728 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1500 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| verze | Planar |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16728 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 1730 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| verze | Planar |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 750 mm |
|---|---|
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1760 mm |
|---|---|
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 1510 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 1200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost