PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V - Lambda regulace od 3/2003 do 4/2009, 1587 ccm, 80 kW, 110 hp, NFU (TU5JP4), Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 15668 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15668 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 64,57 palec |
| Délka kabelu [mm] | 1640 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 9497345 |
| pro OE číslo | 9635978280 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90059A2 |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9622997780 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| verze | EQUIVALENT |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 570 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Celková délka [mm] | 570 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 420 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 570 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Celková délka [mm] | 570 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 420 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 1618Z6 |
| pro OE číslo | 55353148 |
| pro OE číslo | 9497345 |
| pro OE číslo | 9635978280 |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,137 kg |
| Velikost závitu | 18x1,5 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| pro číslo výrobku | 90059A2 |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| váha [g] | 99 g |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| verze | ZR PLANAR |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
| Hmotnost brutto [kg] | 132 g |
Dostupnost