BMW Z4 Roadster (E85) 2.0 i - Lambda regulace od 3/2005 do 2/2009, 1995 ccm, 110 kW, 150 hp, N46 B20 B, Kabriolet
| pro OE číslo | 22 6A 472 92R |
|---|---|
| pro OE číslo | 22690 00Q1C |
| pro OE číslo | 226A47292R |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,143 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Odpor [ohm] | 4,9 Ohm |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 445 mm |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Délka kabelu [mm] | 445 mm |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| Počet vodičů (OE-sada kabelů) | 5 |
| Barva zásuvky | černá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2269000Q1E |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 414 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Celková délka [mm] | 414 mm |
| Celková délka [mm] | 560 mm |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 414 mm |
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18945 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Množství | 2 |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 360 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Irsko |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,127 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 900 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 360 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 460 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 360 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | N46 B20 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,127 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 900 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18945 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 460 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.7008 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 450 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,095 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 375 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0998262H |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81528 |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 06A906262AE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81528E |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost