VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion - Lambda regulace od 11/2005 do 11/2008, 3189 ccm, 184 kW, 250 hp, BUB, CBRA, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 18472 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 750 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| verze | Planar |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18472 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| verze | Planar |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 750 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 1290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 258 017 178 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 258 017 180 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost