VW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0 - Lambda regulace od 7/1993 do 5/1998, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, 2E, ABA, ADY, AGG, AKR, Kabriolet
| Konstrukční rok do | 04/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/1994 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 625 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Odpor [ohm] | 2,1 Ohm |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost