CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 2.7 - Lambda regulace od 9/2004 do 12/2010, 2736 ccm, 142 kW, 193 hp, EER, kombi
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 290960136 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | EER |
| montovaná strana | levá |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960597 |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2008 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 485 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Odpor [ohm] | 6 Ohm |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7B0906262A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90179A2 |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90179HQ |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost