HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2) - Lambda regulace od 9/2005 do 12/2011, 1799 ccm, 103 kW, 140 hp, R18A2, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 00001628SW |
| pro OE číslo | 1628SW |
| pro OE číslo | 46447841 |
| pro OE číslo | 82 00 052 063 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Délka [mm] | 429 mm |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Délka [mm] | 455 mm |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Odpor [ohm] | 6 Ohm |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 450 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Rozměr klíče | 22 |
| pro číslo výrobku | 90054HQ |
| pro číslo výrobku | 90135A2 |
| pro číslo výrobku | 90135HQ |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Délka kabelu [mm] | 395 mm |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Číslo technické informace | Universal 77004 |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| verze | Zirconia |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1.5 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 06U999999 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 275 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| pro OE číslo | 36531-RNA-A 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Velikost závitu | M 18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 265 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| pro OE číslo | 36531-RNA-003 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Velikost závitu | M 18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 265 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 300 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 300 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2006 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570111 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Universal 77004 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 36531RMXA01 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 310 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 36532RNAA01 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kód motoru | R18A1 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Kód motoru | R18A1 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Kód motoru | R18A1 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Kód motoru | R18A1 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost