MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Lambda regulace od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Kód motoru | L3 DISI |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| specifikace | 2 connectors |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24716 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24716 |
|---|---|
| Délka [mm] | 800 mm |
| Délka (v palcích) | 31,50 palec |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24716 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 44,49 palec |
| Délka kabelu [mm] | 1130 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 670 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
Dostupnost
| Omezení výrobce | NTK |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,146 kg |
| Barva | černá |
| Barva | šedá |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost