SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TFSI - Lambda regulace od 10/2005 do 2/2013, 1984 ccm, 147 kW, 200 hp, BWA, CCZA, kombi
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960624 |
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kód motoru | BWA, CCZA |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960653 |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960680 |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 590 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 1290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 258 017 270 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20395 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1Z-5-000 001 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22171 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost