AUDI A4 B7 Kabriolet (8HE) 2.0 TFSI 16V - Lambda regulace od 1/2006 do 3/2009, 1984 ccm, 147 kW, 200 hp, BWE, BWT, Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 19705 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2006 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 1290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18968 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1220 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18968 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Velikost závitu | M 18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1220 mm |
| Odpor [ohm] | 4,9 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 1220 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 1270 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 1200 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 19705 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 1205 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 6 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19705 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 860 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | hnědá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1300 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19705 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2006 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 1260 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18968 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 1330 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,161 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 1140 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | příp.použít dodaný konektor |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Kód motoru | BWE |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 998 262 P |
| Délka [mm] | 1750 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2215 kg |
| Délka kabelu [mm] | 1600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Barva zásuvky | černá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19705 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | V99760001 |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18968 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 1325 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 800 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 1320 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570112 |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1300 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 1K0998262N |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost