AUDI A4 B7 Kabriolet (8HE) 2.0 TFSI 16V - Lambda regulace od 1/2006 do 3/2009, 1984 ccm, 147 kW, 200 hp, BWE, BWT, Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 19705 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2006 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 1320 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19705 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 860 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | hnědá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1300 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19705 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 860 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | hnědá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1300 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kód motoru | BWE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1600 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 290960236 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1160 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960712 |
| Délka kabelu [mm] | 1160 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| verze | EQUIVALENT |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| verze | EQUIVALENT |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290960762 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Celková délka [mm] | 1290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 258 017 180 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost