VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI - Lambda regulace od 7/2006 do 10/2010, 1390 ccm, 103 kW, 140 hp, BMY, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) do | 1K-8-299 000 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 530 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18910 |
|---|---|
| Provedení pro zemi | Jižní Afrika |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 03C906262P |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 03C906262P |
| pro OE číslo | 04C906262 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | OE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Délka [mm] | 850 mm |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Délka [mm] | 971 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Odpor [ohm] | 6 Ohm |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Délka kabelu [mm] | 850 mm |
| Délka kabelu [mm] | 865 mm |
| Délka kabelu [mm] | 870 mm |
| Délka kabelu [mm] | 880 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| váha [g] | 121 g |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Hmotnost brutto [kg] | 151 g |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost