AUDI A4 B7 (8EC) S4 quattro - Lambda regulace od 11/2004 do 6/2008, 4163 ccm, 253 kW, 344 hp, BBK, BHF, limuzína
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 1800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1900 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16729 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2005 |
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1320 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16729 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2005 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Množství | 2 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Délka kabelu [mm] | 780 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16729 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2005 |
| montovaná strana | pravá |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 711 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1509 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1509 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16729 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 750 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| verze | OE |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16729 |
| montovaná strana | pravá |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 1760 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 1500 mm |
| Odpor [ohm] | 9 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 1500 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 1530 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 760 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Kód motoru | BBK |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1760 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,155 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 1760 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19707 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1800 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.8240 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| pro OE číslo | 078 906 265 T |
| montovaná strana | levá |
| Délka [mm] | 1420 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 1450 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1150 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Barva zásuvky | hnědá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16729 |
|---|---|
| pro OE číslo | 078 906 265 AA |
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 1440 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,202 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 1500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Barva zásuvky | hnědá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Kód motoru | BBK |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,166 kg |
| Celková délka [mm] | 1800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19707 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2005 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 800 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet koncovek | 6 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost