CHEVROLET NUBIRA kombi 1.8 - Lambda regulace od 8/2005 do 12/2011, 1796 ccm, 89 kW, 121 hp, LDA, kombi
| pro OE číslo | 96428810 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36628 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2006 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.997.008 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36628 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2006 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 497 008 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96418965 |
|---|---|
| pro OE číslo | FSC1 18 861B |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2006 |
|---|---|
| Kód motoru | F18D3 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 96428810 |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 08 55 345 |
| pro OE číslo | 25177596 |
| Hmotnost [kg] | 0,206 kg |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96418965 |
|---|---|
| pro OE číslo | FSC1 18 861B |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96428810 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 310 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost