MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 63 AMG (209.377) - Lambda regulace od 4/2006 do 5/2009, 6208 ccm, 354 kW, 481 hp, M 156.982, kupé
| Kód motoru | 156.982 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Kód motoru | 156.982 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Kód motoru | 156.982 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Délka kabelu [mm] | 310 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Délka kabelu [mm] | 530 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Velikost závitu | M 18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
| montovaná strana | pravá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 560 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
| montovaná strana | levá |
| Délka kabelu [mm] | 1260 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1260 mm |
| Odpor [ohm] | 4,9 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 1260 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 845 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 1260 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Celková délka [mm] | 1280 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 830 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1260 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 560 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 900 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost