BMW 5 Touring (E61) 520 d - Lambda regulace od 9/2005 do 2/2007, 1995 ccm, 110 kW, 150 hp, M47 D20 (204D4), kombi
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 375 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 380 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 406 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 350 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0035427018 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81577 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0035427018 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81577E |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| Kód motoru | M47D20(M47N 204D4) |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| Kód motoru | M47D20(M47N 204D4) |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| Kód motoru | M47D20(M47N 204D4) |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 950 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 406 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13627791592 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90053 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90053A2 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90053HQ |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13627791592 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290960156 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960602 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 281 004 018 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost