FORD USA MUSTANG kupé 5.4 V8 - Lambda regulace od 1/2006, 5403 ccm, 355 kW, 483 hp, , kupé
| pro číslo výrobku | 290960021 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 670 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
| Kód motoru | <S> DOHC 32V |
| Typ vozidla | Shelby GT500 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro číslo výrobku | 290960298 |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2012 |
| montovaná strana | pravá |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro číslo výrobku | 290960545 |
| Délka kabelu [mm] | 170 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
| Kód motoru | <S> DOHC 32V |
| Typ vozidla | Shelby GT500 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960626 |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
| Kód motoru | <S> DOHC 32V |
| Typ vozidla | Shelby GT500 |
| montovaná strana | pravá |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960631 |
| Délka kabelu [mm] | 670 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81029 |
| Délka kabelu [mm] | 670 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
| Typ vozidla | Shelby GT500 |
| montovaná strana | pravá |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81029E |
| Délka kabelu [mm] | 670 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2012 |
| montovaná strana | pravá |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81644 |
| Délka kabelu [mm] | 170 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | XC2F9F472AA |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90317A2 |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90317HQ |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost