VOLVO S80 I (184) 2.3 R - Lambda regulace od 4/2000 do 8/2005, 2319 ccm, 195 kW, 265 hp, B 5234 T7, limuzína
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2001 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2005 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1210 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost