VOLVO 850 (854) 2.0 Turbo - Lambda regulace od 9/1993 do 10/1996, 1984 ccm, 132 kW, 179 hp, B 5204 T2, limuzína
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290960120 |
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960634 |
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| verze | Universal |
| verze | Very Low R Insul. Zr |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81543 |
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81543E |
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1994 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro olovnaté palivo |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost