JEEP CHEROKEE (KJ) 2.4 Laredo - Lambda regulace od 10/2001 do 9/2004, 2429 ccm, 108 kW, 147 hp, ED1, uzavřený terénní vůz
| pro OE číslo | 7B0906262A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90179A2 |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90179HQ |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 290960136 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2003 |
|---|---|
| Kód motoru | EDO |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960597 |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7B0906262A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90179A2 |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90179HQ |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost