CITROËN C5 II (RC_) 3.0 Carlsson HP - Lambda regulace od 9/2004 do 1/2008, 2946 ccm, 173 kW, 235 hp, XFX (ES9J4S), Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 1628 PL |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 1250 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1628 KY |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1628 KY |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1628 YK |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 740 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1628 PL |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 1250 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16164 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 565 mm |
| Elektr. výkon [W] | 7 W |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.998.240 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16164 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 565 mm |
| Elektr. výkon [W] | 7 W |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 498 240 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1628 KY |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 1618Z6 |
| pro OE číslo | 55353148 |
| pro OE číslo | 9497345 |
| pro OE číslo | 9635978280 |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,137 kg |
| Velikost závitu | 18x1,5 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| pro číslo výrobku | 90059A2 |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| váha [g] | 99 g |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| verze | ZR PLANAR |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
| Hmotnost brutto [kg] | 132 g |
Dostupnost