MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 500 (209.372) - Lambda regulace od 6/2006 do 5/2009, 5461 ccm, 285 kW, 388 hp, M 273.967, kupé
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Velikost závitu | M 18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 560 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 565 mm |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 4 |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
| Kód motoru | M 273.967<E 55> |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 830 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
| Kód motoru | M 273.967<E 55> |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 560 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 900 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 321 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21180 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.8235 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 001 540 50 17 |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Barva zásuvky | černá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
|---|---|
| Kód motoru | M 273.967<E 55> |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 560 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 830 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11973 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 321 mm |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| pro OE číslo | 004 542 0718 |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M18 x 1,5 mm |
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 003 542 7118 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 825 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570112 |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost