INFINITI FX 35 - Lambda regulace od 2/2003 do 12/2008, 3498 ccm, 206 kW, 280 hp, VQ35DE, SUV
| Číslo podvozku (VIN) do | 8V630822 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8627750 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 226915W900 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 820 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 226A0JA10C |
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 590 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 590 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,099 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 464 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 820 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 820 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90153A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| délka 1 [mm] | 1210 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 820 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,105 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30751545 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 1210 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost