CHRYSLER CIRRUS 2.0 LX - Lambda regulace od 5/1994 do 9/1997, 1996 ccm, 96 kW, 131 hp, ECB, limuzína
| pro číslo výrobku | 290960237 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290960684 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 56017711 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro OE číslo | 5033 039AA |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost