JEEP WRANGLER III (JK) 3.8 - Lambda regulace od 4/2007 do 12/2011, 3778 ccm, 153 kW, 208 hp, EGT, otevřený terenní vůz
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 22459 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 290960154 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| pro číslo výrobku | 290960216 |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost