AUDI A5 (8T3) S5 quattro - Lambda regulace od 6/2007 do 3/2012, 4163 ccm, 260 kW, 354 hp, CAUA, kupé
| TECDOC-číslo motoru | 20601 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90265 |
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90265A2 |
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90265HQ |
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kód motoru | CAUA |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| pro číslo výrobku | 290960181 |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kód motoru | CAUA |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 290960235 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960624 |
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kód motoru | CAUA |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960680 |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Planar |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Délka kabelu [mm] | 170 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20601 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20601 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0998262S |
| Barva | černá |
| Délka (v palcích) | 31,50 palec |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20601 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Délka (v palcích) | 31,5 palec |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost