BMW 5 Touring (E61) 530 xi - Lambda regulace od 3/2007 do 5/2010, 2996 ccm, 200 kW, 272 hp, N52 B30 A, kombi
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90284A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90284HQ |
| Délka kabelu [mm] | 1290 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18170 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tažného zařízení |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.998.235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18170 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.998.235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18170 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 520 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tažného zařízení |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.998.235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18170 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 380 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.998.235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18170 |
|---|---|
| Kód motoru | N52B30A/N53B30A |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 910 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 950 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18170 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tažného zařízení |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 498 235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18170 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 498 235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18170 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 520 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tažného zařízení |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 498 235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18170 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 380 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 498 235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18170 |
|---|---|
| Kód motoru | N52B30A/N53B30A |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 910 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 950 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 258 017 100 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,139 kg |
| Délka kabelu [mm] | 1265 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
| Délka kabelu [mm] | 785 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18170 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost