AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI - Lambda regulace od 1/2012 do 9/2018, 1968 ccm, 100 kW, 136 hp, CGLE, CSUE, DDCA, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 30797 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 725 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 730 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0998262AD |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30797 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2014 |
| pro OE číslo | 03L 906 262 Q |
| pro OE číslo | 03L906262Q |
| Celková délka [mm] | 670 mm |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 750 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 750 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26329 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 6 |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Číslo technické informace | 49044z |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26329 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 750 mm |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26329 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Emisní norma | Euro 5 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 800 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03L 906 262 Q |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Celková délka [mm] | 670 mm |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| Kód motoru | CSUE |
| pro OE číslo | 03L 906 262 Q |
| Celková délka [mm] | 670 mm |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 281 004 148 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost