BMW 3 kupé (E92) M3 - Lambda regulace od 6/2007 do 6/2013, 3999 ccm, 309 kW, 420 hp, S65 B40 A, kupé
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 439 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| pro OE číslo | 11787 539 125 |
| montovaná strana | pravá |
| Velikost závitu | M 18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 425 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,080 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 310 mm |
| Počet koncovek | 6 |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,080 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 406 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25631 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Barva | černá |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.8235 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 380 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,139 kg |
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| Volitelné | Ano |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 326 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 425 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570112 |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 320 mm |
| Číslo technické informace | Universal 77015 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0035427018 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81577 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0035427018 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81577E |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13627804369 |
|---|---|
| pro OE číslo | 89467 YV010 |
| Délka kabelu [mm] | 270 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost