OPEL ANTARA A (L07) 3.2 V6 - Lambda regulace od 8/2006 do 12/2011, 3195 ccm, 167 kW, 227 hp, Z 32 SEE, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 19218 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
| verze | EQUIVALENT |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90216 |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90216A2 |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55204005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55564978 |
| pro OE číslo | 5801529676 |
| pro OE číslo | 82 00 420 670 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| párová čísla výrobku | 405109 |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19218 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| párová čísla výrobku | 405109 |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55275928 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1618 V7 |
|---|---|
| pro OE číslo | 31422345 |
| pro OE číslo | 39350 4A410 |
| pro OE číslo | 53302940 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19218 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.998.235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19218 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 498 235 |
Dostupnost
| Kód motoru | Z32SEE |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 24403182 |
| pro OE číslo | 55566592 |
| pro OE číslo | 9195606 |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290960181 |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55275928 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
Dostupnost
| Kód motoru | Z32SEE |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kód motoru | Z32SEE |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1618 V7 |
|---|---|
| pro OE číslo | 31422345 |
| pro OE číslo | 39350 4A410 |
| pro OE číslo | 53302940 |
| pro číslo výrobku | 290960677 |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960680 |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost