MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 280 4-matic (204.081) - Lambda regulace od 7/2007 do 1/2014, 2996 ccm, 170 kW, 231 hp, M 272.948, limuzína
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Planar |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Délka kabelu [mm] | 405 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2009 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Délka kabelu [mm] | 415 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22968 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22968 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 11,81 palec |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22968 |
|---|---|
| Délka [mm] | 560 mm |
| Délka (v palcích) | 22,05 palec |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 560 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13627791592 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 81577 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81577E |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90053HQ |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7 569 930 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7 569 930 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2009 |
|---|---|
| Kód motoru | 272.948 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Odpor [ohm] | 9 Ohm |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Celková délka [mm] | 589 mm |
| Délka kabelu [mm] | 560 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22968 |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost