NISSAN TIIDA Šikmá zadní část (C11) 1.8 (JC11) - Lambda regulace od 9/2004 do 12/2011, 1798 ccm, 93 kW, 126 hp, MR18DE, Šikmá zadní část
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22693JA00B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Odpor [ohm] | 2,1 Ohm |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 402 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 90 g |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| verze | Air Fuel Ratio |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Barva zásuvky | šedá |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
| Hmotnost brutto [kg] | 123 g |
Dostupnost