NISSAN TIIDA limuzína (SC11) 1.6 (C11L) - Lambda regulace od 9/2007 do 12/2012, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, HR16DE, limuzína
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| verze | Air Fuel Ratio |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18677 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| verze | Zirconia |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18677 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18677 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18677 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 14,96 palec |
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18677 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 16,54 palec |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 220 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,075 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18677 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 220 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22693JA00B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Odpor [ohm] | 2,1 Ohm |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 402 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 90 g |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| verze | Air Fuel Ratio |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Barva zásuvky | šedá |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
| Hmotnost brutto [kg] | 123 g |
Dostupnost