PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.8 - Lambda regulace od 5/1997 do 4/1999, 1761 ccm, 74 kW, 101 hp, LFZ (XU7JP), Kabriolet
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 021906265N |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 18x1,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 540 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 540 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2866 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 025906265A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90073 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 18x1,5 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| verze | Universal |
| specifikace | Zr case gnd |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 025906265A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90073 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost