PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.8 - Lambda regulace od 8/1992 do 10/1996, 1761 ccm, 74 kW, 101 hp, LFZ (XU7JP), kombi
| Konstrukční rok do | 06/1995 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81003 |
| Délka kabelu [mm] | 1470 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9628448280 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90109A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1995 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1995 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost