FORD MONDEO IV limuzína (BA7) 2.2 TDCi - Lambda regulace od 3/2008 do 10/2010, 2179 ccm, 129 kW, 175 hp, Q4BA, limuzína
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 550 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1 688 499 |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,152 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Barva zásuvky | černá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1688499 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 1606604280 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | LR001370 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81717E |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
| Kód motoru | Q4BA(DW12) |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
| Kód motoru | Q4BA(DW12) |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 450 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9678423380 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326A2 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326HQ |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 290960296 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290960607 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 258 017 357 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9678423380 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326A2 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326HQ |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet vodičů (OE-sada kabelů) | 5 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost