FORD MONDEO IV limuzína (BA7) 2.0 TDCi - Lambda regulace od 11/2007 do 1/2015, 1997 ccm, 85 kW, 115 hp, KLBA, LPBA, TYBA, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 24425 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2010 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24425 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2010 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 630 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24425 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| Kód motoru | TYBA |
| pro OE číslo | 1 688 499 |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,152 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Barva zásuvky | černá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24425 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 725 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1688499 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 1606604280 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | LR001370 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81717E |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24425 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2014 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9678423380 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326A2 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326HQ |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 290960296 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290960607 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24425 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2010 |
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Délka kabelu [mm] | 485 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24425 |
|---|---|
| Délka [mm] | 630 mm |
| Délka (v palcích) | 24,80 palec |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9678423380 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326A2 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326HQ |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost