CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 - Lambda regulace od 4/2008, 1560 ccm, 66 kW, 90 hp, 9HV (DV6TED4B), 9HX (DV6ATED4), velkoprostorová limuzína
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326HQ |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
| Kód motoru | DV6TED4B |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost