PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.6 - Lambda regulace od 4/2008, 1587 ccm, 80 kW, 109 hp, NFU (TU5JP4), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 9497345 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9635978280 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90059A2 |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Celková délka [mm] | 570 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 420 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Celková délka [mm] | 570 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 420 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Množství | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 1618Z6 |
| pro OE číslo | 55353148 |
| pro OE číslo | 9497345 |
| pro OE číslo | 9635978280 |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,137 kg |
| Velikost závitu | 18x1,5 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| pro číslo výrobku | 90059A2 |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| váha [g] | 99 g |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| verze | ZR PLANAR |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
| Hmotnost brutto [kg] | 132 g |
Dostupnost