PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.6 HDi 16V - Lambda regulace od 4/2008, 1560 ccm, 66 kW, 90 hp, 9HS (DV6TED4BU), 9HX (DV6AUTED4), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 420 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 265 mm |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Délka kabelu [mm] | 375 mm |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 406 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Kód motoru | 9HF |
| pro OE číslo | 1 688 499 |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,152 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Barva zásuvky | černá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1688499 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 1606604280 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | LR001370 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81717E |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 406 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Počet koncovek | 6 |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9678423380 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326A2 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326HQ |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 420 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 420 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 290960296 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290960607 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9678423380 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326A2 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90326HQ |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost