ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01) - Lambda regulace od 3/2001 do 9/2005, 1970 ccm, 119 kW, 162 hp, 932 A2.000, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 18076 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | V99760001 |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 1230 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2005 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46750241 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0258006190 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 590 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 590 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18076 |
| Rok výroby od | 01/2002 |
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Číslo technické informace | 49503z |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90125A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Kód motoru | AR32303<M5> |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Kód motoru | AR32303<M5> |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18076 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18076 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18076 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 47,24 palec |
| Délka kabelu [mm] | 1200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18076 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Délka (v palcích) | 47,24 palec |
| Délka kabelu [mm] | 1200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 2315 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Odpor [ohm] | 9 Ohm |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost