ROLLS-ROYCE WRAITH (RR5) V12 - Lambda regulace od 8/2013, 6592 ccm, 465 kW, 632 hp, N74 B66 A, kupé
| TECDOC-číslo motoru | 26303 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 600 mm |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 370 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570112 |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11787576673 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 235 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7576673 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost