FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet - Lambda regulace od 3/2012, 1248 ccm, 70 kW, 95 hp, 199 B1.000, 330 A1.000, Šikmá zadní část
| Emisní norma | Euro 5 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Celková délka [mm] | 765 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31856 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Emisní norma | Euro 5 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31856 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Emisní norma | Euro 5 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31856 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Emisní norma | Euro 5 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 03L906262A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Omezení výrobce | NTK |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 530 mm |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| Délka kabelu [mm] | 560 mm |
| Délka kabelu [mm] | 651 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet koncovek | 5 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
| verze | IAM |
| verze | OE |
Dostupnost