SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 - Lambda regulace od 12/2007 do 2/2015, 2792 ccm, 188 kW, 256 hp, B284L, limuzína
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 25198484 |
| pro OE číslo | 55566592 |
| pro OE číslo | 9195606 |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 025198484 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0998262L |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81608 |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C906262A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81608E |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2012 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 24403182 |
| pro OE číslo | 55566592 |
| pro OE číslo | 9195606 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
| verze | EQUIVALENT |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90221 |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90221A2 |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 24403182 |
| pro OE číslo | 55566592 |
| pro OE číslo | 9195606 |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro číslo výrobku | 290960185 |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960653 |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24890 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24890 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2012 |
| Délka (v palcích) | 27,56 palec |
| Délka kabelu [mm] | 700 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24890 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Délka (v palcích) | 27,56 palec |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 24403182 |
| pro OE číslo | 55566592 |
| pro OE číslo | 9195606 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost