PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V - Lambda regulace od 3/2008 do 10/2014, 1598 ccm, 128 kW, 174 hp, 5FY (EP6DTS), kombi
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 710 mm |
| Barva | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 560 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 710 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 560 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 710 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24723 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,156 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570112 |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 11787569930 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 1618HG |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11787548961 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 7 569 930 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost